Smart Content (3.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
