Smart Content (3.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Contains
eu: Edukia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Key
eu: Giltza

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Select
eu: Aukeratu

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Broken
eu: Apurtuta

en: Is empty
eu: Hutsik dago
