Smart Content (3.0.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Key
gu: ચાવી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Boolean
gu: બૂલિયન
