Smart Content (3.0.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Block
he: בלוק

en: Contains
he: מכיל

en: Conditions
he: תנאים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operator
he: אופרטור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Browser
he: דפדפן

en: Negate
he: שלילי

en: Select
he: בחר

en: Common
he: שכיח

en: Blocks
he: בלוקים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Boolean
he: בוליאני

en: Broken
he: שבור

en: Reactions
he: תגובות

en: Remove block
he: הסרת הבלוק
