Smart Content (3.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Block
jv: Blok

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Equals
jv: Padha karo

en: Key
jv: Kunci

en: Blocks
jv: Blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
