Smart Content (3.0.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Number
oc: Nombre

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Block
oc: Blòt

en: Contains
oc: Conten

en: Conditions
oc: Condicions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Browser
oc: Navigador

en: equals
oc: egala

en: Negate
oc: Invèrse

en: Select
oc: Seleccionar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Starts with
oc: Commence per

en: Broken
oc: Brisé

en: Is empty
oc: Es vide
