Smart Content (3.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
