Smart Content (3.1.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Contains
az: Tərkibində

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Browser
az: Brauzer

en: Negate
az: İnkar et

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Boolean
az: Məntiq

en: Broken
az: Qırıq
