Smart Content (3.1.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: Contains
fa: شاملِ

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Operator
fa: عملگر

en: Equals
fa: مساوی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Browser
fa: مرورگر

en: Add Block
fa: افزودن بلوک

en: equals
fa: برابر

en: Negate
fa: نقیض

en: Select
fa: انتخاب

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Boolean
fa: منطقی

en: Remove block
fa: حذف بلوک
