Smart Content (3.1.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան
