Smart Content (3.1.0) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: Default
sv: Förvald

en: Contains
sv: Innehåller

en: Conditions
sv: Villkor

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Textfield
sv: Textfält

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Equals
sv: Är lika med

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Add Block
sv: Lägg till block

en: Negate
sv: Negera

en: Select
sv: Välj

en: Common
sv: Gemensamma

en: Condition type
sv: Tillståndstyp

en: Blocks
sv: Block

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Broken
sv: Trasig

en: Block Type
sv: Typ av block

en: Reactions
sv: Reaktioner

en: Remove block
sv: Ta bort block

en: Is empty
sv: Är tom
