Smart Content (3.1.0) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Number
tr: Sayı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: Default
tr: Varsayılan

en: Block
tr: Blok

en: Is default
tr: Öntanımlı mı

en: Contains
tr: İçerir

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Operator
tr: İşletmen

en: Equals
tr: Eşittir

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Add Block
tr: Blok Ekle

en: equals
tr: eşittir

en: Negate
tr: Reddet

en: Select
tr: Seç

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Boolean
tr: Mantıksal

en: Broken
tr: Bozuk

en: Reactions
tr: Tepkiler

en: Remove block
tr: Bloğu kaldır

en: No conditions set.
tr: Hiçbir koşul belirlenmedi.
