Smart Content (3.1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Key
fil: Susi

en: Blocks
fil: Mga tipak
