Smart Content (3.1.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Block
gl: Bloque

en: Contains
gl: Contén

en: Conditions
gl: Condicións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operator
gl: Operador

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Browser
gl: Navegador

en: equals
gl: iguais

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blocks
gl: Bloques

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Boolean
gl: Booleano

en: Broken
gl: Roto

en: Is empty
gl: Está baleiro
