Smart Content (3.1.0) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Number
hu: Szám

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Mobile
hu: Mobil

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Equals
hu: Egyenlő

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Browser
hu: Böngésző

en: Add Block
hu: Blokk hozzáadása

en: equals
hu: megegyezik

en: Condition weight
hu: Feltétel súlya

en: Negate
hu: Negálás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Common
hu: Általános

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: If
hu: Ha

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Boolean
hu: Logikai

en: Broken
hu: Sérült

en: Cookie
hu: Süti

en: Reactions
hu: Reakciók

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: Is empty
hu: Üres

en: Add Condition
hu: Feltétel hozzáadása
