Smart Content (3.1.0) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Group
ja: グループ

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Number
ja: 数値

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: Default
ja: デフォルト

en: Block
ja: ブロック

en: Contains
ja: 含む

en: Conditions
ja: 条件

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Operating System
ja: OS

en: Mobile
ja: モバイル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Operator
ja: オペレータ

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Add Block
ja: ブロックを追加

en: equals
ja: 等しい

en: Negate
ja: 否定

en: Select
ja: 選択

en: Common
ja: 共通

en: Blocks
ja: ブロック

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: Boolean
ja: 真偽値

en: Broken
ja: 壊れている

en: Cookie
ja: クッキー

en: Remove block
ja: ブロックを削除
