Smart Content (3.1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Block
kk: Блок

en: Blocks
kk: Блоктар
