Smart Content (3.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Block
lt: Blokas

en: Contains
lt: Turi

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Equals
lt: Lygu

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Add Block
lt: Pridėti bloką

en: Negate
lt: Paneigti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Boolean
lt: Loginis

en: Broken
lt: Sugedęs
