Smart Content (3.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
