Smart Content (3.1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Contains
nn: Inneheld

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Equals
nn: Lik

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Starts with
nn: Startar med
