Smart Content (3.1.0) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Number
ta: எண்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: True
ta: சரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Block
ta: பெட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Key
ta: சாவி

en: Browser
ta: உலவி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Boolean
ta: பூலியன்
