Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Browser
ka: ბრაუზერი
