Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
