Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Number
ug: سان

en: Block
ug: تارماق رايون

en: About
ug: ھەققىدە
