Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Weight
sq: Pesha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: About
sq: Informacione
