Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Region
es: Región

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Organization
es: Organización

en: Host name
es: Nombre del host

en: Country code
es: Código de país

en: Country name
es: Nombre del país
