Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Region
hu: Régió

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Organization
hu: Szervezet

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Country code
hu: Országkód

en: Country name
hu: Országnév
