Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Country code
cs: Kód země
