Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Country name
oc: Nom del país
