Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Node
fr: Nœud

en: node
fr: nœud

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Reactions
fr: Réactions

en: Tablet
fr: Tablette
