Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Node
uk: Матеріал

en: Mobile
uk: Мобільний

en: node
uk: матеріал

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Cookie
uk: Куки

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Reactions
uk: Реакції

en: Device
uk: Пристрій

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Tablet
uk: Планшет
