Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Node
ru: Материал

en: Mobile
ru: Мобильный

en: node
ru: материал

en: Node Reference
ru: Связь с материалом

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Reactions
ru: Реакции

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Tablet
ru: Планшет
