Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Node
es: Nodo

en: Mobile
es: Móvil

en: node
es: nodo

en: equals
es: es igual a

en: Node Reference
es: Referencia a nodo

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Reactions
es: Reacciones

en: Geolocation
es: Geolocalización
