Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: equals
pt: igual

en: Node Reference
pt: Referência a nodes

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
