Smart Content Segments (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
