Smart Content Segments (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Segment
uk: Сегмент

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
