Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Add Condition
da: Tilføj betingelse
