Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Add Condition
pt: Adicionar condição
