Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
