Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
