Smart Date Calendar Kit (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Field types
is: Tegundir svæða
