Smart Date Calendar Kit (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Field types
pl: Typy pól

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
