Smart Date Calendar Kit (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
