Smart Date Calendar Kit (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
