Smart Date Calendar Kit (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Field types
uk: Типи полів

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
