Smart Date Calendar Kit (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Page
es: Página

en: Calendar
es: Calendario

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Master
es: Máster
