Smart Date Calendar Kit (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Page
id: Halaman

en: Calendar
id: Kalender

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Asc
id: Urutan turun
