Smart Date Calendar Kit (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
