Smart Date Calendar Kit (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
