Smart Date Calendar Kit (1.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Calendar
de: Kalender

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Field types
de: Feldtypen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Add an Event
de: Veranstaltung hinzufügen

en: Events Calendar
de: Veranstaltungskalender

en: Initial configuration to show your Smart Date values in a Fullcalendar View
de: Erstkonfiguration zur Anzeige Ihrer Smart Date-Werte in einer Vollkalenderansicht
